Arnold Schwarzenegger motor TERMINATOR 2

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
60 / 173
<
>
W przyrodzie musi być równowaga. Grobowa powaga Arnolda wzbudza u mnie niepohamowany śmiech. Jest to jednak przyjazny i pełen uznania śmiech. Nie wiem jak on mógł znieść utrzymywanie tej poważnej miny na planie. Dzięki temu chyba, poprzez efekt kontrastu jego późniejsze role w komediach były śmieszniejsze niż zaplanował reżyser. Arnold Schwarzenegger w filmie TERMINATOR 2 - "Dzień Sądu".Ze wszystkich znanych mi WSPÓŁCZESNYCH wydawnictw trudniących się produkcją pocztówek z wizerunkami gwiazd kina, moim zdaniem Classico San Francisco zasługuje na specjalne wyróżnienie. Kartki są lepiej wykonane, na papierze sztywniejszym i o wyraźnie wyższej jakości. Nie bez znaczenia pozostaje także opis pocztówki i system numeracji, które to cechy nawiązują do najlepszych tradycji niemieckiego Verlag Ross. To śmiałe skojarzenie jest zapewne "świętokradztwem" ale przecież to tylko skojarzenie.
Data dodania: 30 stycznia 2011
Datowanie przedmiotu: 1991
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Kraj wydania: USA
Numer seryjny: 105-145
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1098 razy od 30 stycznia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 stycznia 2011
..motocykl był w opisie poprzedniej kartki więc tutaj "motor", żeby goole znalazły mojego Arniego także wtedy, gdy ktoś nie będzie się znał na terminologii tak jak ja ...mam nadzieję że mi by nie przyłożyli - z uwagi na niewinny wygląd i miły uśmiech ?:)
dziękuję za komentarz i pozytywne oceny...;)))
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 stycznia 2011
MOTUR..... w zasadzie motocykl powinno być, na zlotach motocyklistów za takie określenie sprzętu można było oberwać:)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.