Arlecchino + Colombine Karnawał Carnival pocztówka

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
146 / 232
<
>
Włoska pocztówka z lat 20 lub 30-tych XX wieku. Karnawałowa sceneria, baloniki, rozbawione dzieci przebrane za postaci z commedia dell'arte - tańcząca para Kolombina i Arlekin; wszyscy sztandarowi przedstawiciele tamtej epoki.Pocztówka wydana we Włoszech i zapisana w języku francuskim (autorka listu właśnie się dowiedziała o chorobie "małej Denise" i przesyła adresatce m.in. życzenia szybkiego powrotu do zdrowia ). Kartka nie jest jednak z obiegu, musiała być wysłana w kopercie lub przekazana grzecznościowo.
Data dodania: 3 września 2011
Datowanie przedmiotu: 1920 - 1939
Miejsce pochodzenia: Włochy
Stan eksponatu: Dobry
Autor: R.S.
Numer seryjny: 2075-3
Wydawnictwo: GMA ( MGA )
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 554 razy od 3 września 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.