Filipiny flaga w Zbyszkowe herby i inne różności. w MyViMu.com

Filipiny flaga

Duże zdjęcie Filipiny flaga
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
66 / 398
<
>
Flaga Filipin została uchwalona 19 maja 1898 roku, a obecne odcienie barw obowiązują od 16 września 1997 roku. Proporcje 1:2Słońce (wolność) ma osiem promieni - symbolizuje osiem prowincji, w których rozpoczęło się powstanie przeciw Hiszpanom. Trzy gwiazdy oznaczają Mindanao, Luzon i Visayan - główne regiony Filipin. Biały trójkąt czeski symbolizuje pokój i czystość; czerwień odwagę i braterstwo; a błękit patriotyzm.W czasie wojny układ jest zmieniany, flaga jest odwracana i czerwień znajduje się na górze. Jest to jedyna flaga na świecie z tak radykalną zmianą podczas konfliktów zbrojnych.
Data dodania: 7 września 2011
Miejsce pochodzenia: Filipiny
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 390 razy od 7 września 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.