Kubek Oberhuetten Werk... w Porcelana hotelowa, restauracyjna i kantynowa w MyViMu.com

Kubek Oberhuetten Werk Julienhuette MdASdA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 54
<
>
Kubek z kantyny Oberhuetten Werk Julienhuette Bobrek czyli obecnie huty Bobrek w Bytomiu. Kubek wyprodukowany przez manufakturę Porzellanfabrik Weiden Gebr. Bauscher. Dodatkowo logo Modell des Amtes 'Schönheit der Arbeit' - czyli model ten był zaprojektowany na żądanie i skierowany do produkcji przez specjalny urząd dbający o jakość i ergonomię miejsca pracy w nazistowskich Niemczech. Lata 1926 - 1945. Więcej o hucie tu: http://www.bytom.webd.pl/index.php?menu=bytom&podstrona=huta_bobrek&page=1 Kubek już tylko wirtulany - pojechał do domu. 
Data dodania: 24 września 2011
Datowanie przedmiotu: 1920 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 766 razy od 24 września 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.