mundur v-adm.Marynarki Wojennej

Duże zdjęcie mundur v-adm.Marynarki Wojennej
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 45
<
>
mundur zastępcy szefa Sztabu Generalnego v-adm.Głuszki.
Data dodania: 25 września 2011
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 635 razy od 25 września 2011
Reklama
Dodaj komentarz
9 lipca 2016
Pewnie Edek, co to dla Ciebie? Jak Ci pluną w twarz to udajesz, że deszcz pada. Taki z Ciebie pomorski fachowiec... Edwardzie Golis - pora zejść ze sceny, bo Twoje hafciarskie komedianctwo przestało być zabawne.
9 lipca 2016
Ok, w związku z tym, że zaczyna się robić wiejska dyskoteka, chciałbym dopytać jeszcze o tamtą czerwoną czapkę generalską, bo ciągle się nie orientuję, a nie ma gdzie o niej porozmawiać (Edward, wybaczysz offtop?). To była robota z lat 50-tych z niedbale wykonanym wężykiem, czy kolega towarzysz generał również trudni się produkcją tego typu rzeczy i średnio mu wyszło? Pytam z czystej ciekawości, bo i tak lata 50-te mnie nie interesują.
9 lipca 2016
dziękuje za podwyższenie oglądalności :):)
9 lipca 2016
Co Edziu Mądralo, ktoś Ci w końcu wytknął fachowo błędy w warsztacie? Bajkopisarzu gdyński...
9 lipca 2016
jaszczur się chyba odrodził w postaci generała milicji a FEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !
9 lipca 2016
Przejrzałeś mnie :*
9 lipca 2016
Kurkow, nie wtrącaj się i zbieraj dalej swoje przeżarte na wylot śmieci... Tendencja jest taka, że ktoś ma coś lepszego od Ciebie i potrafi doskonale operować językiem polskim. Dla Ciebie to pewnie nowość. Nie martw się.
9 lipca 2016
Panie generale, tak zapytam: ta omawiana wcześniej czerwona czapka to Twoja robota była, czy nie? Nie, żebym stawał w obronie Edwarda, ale daje się zauważyć pewną tendencję w Twoich komentarzach :)
9 lipca 2016
Nie mogę z tej marynarki, no nie mogę! Jak Ty to przyszyłeś!
9 lipca 2016
Edek, to jest szczyt amatorstwa. W jakim kierunku winny iść węże generalskie od strony patrzącego? I takie masz pojęcie o sprawie... Popatrz sobie na rękawy wielkich generałów po 1945 radzę Ci z serca i nie mądruj się więcej...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.