skrzynka na amunicje do MG nr3

metalowa skrzynka do MG konstrukcyjnie przypomina model który zastąpił aluminiowe skrzynki, lecz jedna część wieczka jest podniesiona na zawiasie który jest zrobiony z drutu srednicy takiej jaka powinna być przetyczka trzymająca normalny zawias w całości lecz choć to rozwiązanie wygląda prymitywnie musi być oryginalne bo jest na nim oryginalna farbaskrzynka sygnowana tylko waffenamtemkolejna ciekawostka to drewniany stabilizator? - widac skrzynka została podczas wojny przystosowana do innego celu niz transport amunicji, zatem do czego?
Data dodania: 1 lutego 2011
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1670 razy od 1 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
11 lutego 2011
dzięki za podpowiedź spróbuje czegoś poszukać w tym kierunku, ale jak na razie niestety nawet dobrego zdjęcia samej ładowarki znaleść w sieci nie mogę, wszystkie małe i niewyraźne...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 lutego 2011
Twoja skrzynka najprawdopodobniej służyła do przenoszenia ładowarki do taśmy od MG
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.