skrzynka na amunicje do MG nr3

Duże zdjęcie skrzynka na amunicje do MG nr3
metalowa skrzynka do MG konstrukcyjnie przypomina model który zastąpił aluminiowe skrzynki, lecz jedna część wieczka jest podniesiona na zawiasie który jest zrobiony z drutu srednicy takiej jaka powinna być przetyczka trzymająca normalny zawias w całości lecz choć to rozwiązanie wygląda prymitywnie musi być oryginalne bo jest na nim oryginalna farbaskrzynka sygnowana tylko waffenamtemkolejna ciekawostka to drewniany stabilizator? - widac skrzynka została podczas wojny przystosowana do innego celu niz transport amunicji, zatem do czego?
Data dodania: 1 lutego 2011
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 985 razy od 1 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
11 lutego 2011
dzięki za podpowiedź spróbuje czegoś poszukać w tym kierunku, ale jak na razie niestety nawet dobrego zdjęcia samej ładowarki znaleść w sieci nie mogę, wszystkie małe i niewyraźne...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 lutego 2011
Twoja skrzynka najprawdopodobniej służyła do przenoszenia ładowarki do taśmy od MG
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.