Jan Marcin Szancer karnet... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Jan Marcin Szancer karnet dzięcioły Święta 1972

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
11 / 23
<
>
Świąteczny karnet rozkładany z motywem zimowym - dzięcioły na ośnieżonym drzewie.

Projekt: Jan Marcin Szancer

Wydawca: Biuro Wydawnicze RUCH Warszawa 1972

7353 G/II/72 z. 2198 A 26. II-62/72

+ 20 groszy na SFBSiI

Nakład: 50 000"Z okazji Świąt i Nowego Roku 1973 przesyłamy moc jak najserdeczniejszych życzeń dla całej Rodziny przesyłają ...Łódź, 24 grudnia 1972"" Droga Kochana...Nie odpisałam na list Pani z Kuźnicy, ponieważ byłam chora. Zrobił na mnie b. przygnębiające i smutne wrażenie. Przeczuwałam, że coś tam dzieje się niedorego, bo nie miałam żadnych wieści, ciągle nosiłam się z myślą i tak odwlekałam, bo albo brak czasu mi przeszkadzał, albo zdrowie nie dopisywało. Ostatnio czuję się lepiej, bo już od zeszłego tygodnia nie mam tej nie...... i bólu w okolicy mostka. Moje serce od śmierci mego męża coraz gorsze, a ta trójka robi swoje. Przyrzekam, że wybiorę się do Poznania, ob tyle różnych spraw do pomówienia o nich, a zdrowie coraz gorsze, a tak chciałabym zobaczyć się z Paniami (?) i p. Seniorem (?), który chyba lepiej trzyma się niż ja. Całuję Wszystkich ..."

Data korespondencji: Łódź, 24 grudnia 1972
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 737 razy od 1 października 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.