Bohm 5x05 Adam Mickiewicz w Topowe Muzeum w MyViMu.com

Bohm 5x05 Adam Mickiewicz

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 14
<
>
Adam Mickiewicz 1798 - 1855Największy poeta poolski. [nieczytelny napis] Najważniejsze jego utwory: Pan Tadeusz, Dziady, Konrad Wallenrod, Grażyna, Sonety Krymskie. Zmarł w Konstantynopolu, organizując legion polski.Obrazki Bohma - Seria V nr 5 - "Sławni Polacy"
Data dodania: 1 marca 2010
Datowanie przedmiotu: 1919 - 1939
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 468 razy od 1 marca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
22 września 2010
do jakich produktów były dorzucane te obrazki ? wiem, że np. w Niemczech i USA popularne były podobne obrazki z aktorami, zwierzętami, środkami lokomocji....u nas chyba dodawane były do czekoladek Wedla...a o "Bohmie" nie słyszałam...musiał też byc chyba album do wyklejania......
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.