Fałszywy kordzik podoficerski RPA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 5
<
>
Ciekawy eksponat często przedstawiany w książkach jako oryginał.Nie jest to kopia po prostu w latach 70 zbieranie kordzików było popularne.Wychodząc naprzeciw potrzebom kolekcjonerów wyprodukowano te kordziki.W literaturze występują jako kordziki podoficerskie Republiki Południowej Afryki.Tutaj jest do niego dodany nylonowy temblak Kriegsmarine.Czasami można je spotkać z czarną rączką.Kordziki te sa do tego stopnia ładnie wykonane że można je znależć w książce Fiedurina "Kordziki Świata" jako oryginały.Na jednym ze zdjęć porównanie wielkości w stosunku do kordzika Luftwaffe 1 wzoru.
Data dodania: 18 marca 2010
Datowanie przedmiotu: 1970
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 651 razy od 18 marca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
20 marca 2010
Przepraszam ale nie zrozumieliście mnie .Taki kordzik nigdy nie istniał w wojsku .Po prostu został stworzony po to by go kolekcjonerzy kupili. Nigdy nie było takiego kordzika w wojsku RPA.
19 marca 2010
"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać" ;)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.