Kordzik lotniczy Wegry 1932 oficerski

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 17
<
>
Kordzik lotniczy wz. 1932 dla oficerów lotnictwa.Rapcie w tym kordziku powinny być prezentowane z kordzikiem dla podoficerów na innym zdjęciu.Do tego kordzika stosowano rapcie materiałowe czarne z podobnymi klamerkami.Prezentowany egzemplarz jest prawdopodobnie oryginałem.Pisze prawdopodobnie ponieważ zalew kopii jest tak ogromny że nawet fachowcy mają problemy z ustaleniem prawdy.Obecne kopie sa ładniejsze od oryginału ,wszystkie te złocone ostrza z herbami nie maja nic wspólnego z oryginałami.W rzeczywistości kordzik poza oryginalną wschodnią stylistyką poraża siermiężnością wykonania.Trawienie na ostrzu jest słabo wykonane ale według węgierskich kolekcjonerów tak ma być.
Data dodania: 23 marca 2010
Datowanie przedmiotu: 1932 - 1945
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 924 razy od 23 marca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.