Welta Weltini w Veritas temporis filia est w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 22
<
>
Welta Weltini. Aparat z dalmierzem, mieszkowy z na film 24 x 36. Jak na tamte czasy (1937-38) - rewelacja. Zadziwiające ale wszystkie egzemplarze jakie widziałem zachowały się w doskonałym stanie, to swiadczy o jakości wykonania. Oryginalny futerał z cechą SPRZEDAWCY* ! Przystosowany do filmu 35mm. Kiedyś, mój ulubiony aparat "wycieczkowy". Mały zwarty i NIEZAWODNY w każdych warunkach.
* Łódź ul. Przejazd 2 (obecnie ul. Tuwima) - kino "Odeon" - a więc sklep (adres na futerale)był OBOK kina ? http://www.lodz.ap.gov.pl/pict_/akt/kin/album/index.html - może to te małe okienka obok wejścia- to zdjęcie Odeonu (wtedy już kino Gdynia) z lat 60-tych.
Data dodania: 25 marca 2010
Datowanie przedmiotu: 1937 - 1938
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 696 razy od 25 marca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.