niemiecki Arbeitsbuch w stanie wręcz idealnym poza małym odklejeniem się kawalątka usztywnienia zgiecia.Właścicielką była Margareta Naummann - po zamążpójściu- Billik Po niemiecku skrót "verh."- (verheiratet), oznacza " zamężna"ostatni wpis pochodzi z 1942 roku
Data dodania: 3 października 2011
Datowanie przedmiotu: 1935
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: ZenoIzaur Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 689 razy od 3 października 2011
Reklama
Dodaj komentarz
3 października 2011
dzięki za podpowiedź! dobrze wiedzieć, chyba macie rację generalnie niemieckiego się uczyłem 3 lata, ale grafologii już nie :d hehe, teraz gdy wy rozczytaliście rzeczywiście można sie tam doszukać " Margareta Naümann verch.Billik"
3 października 2011
jest " verch.Billik" myślę że powinno byc "verh.Billik" (czyżby błąd ?) oznaczało by- że wzszła za mąż za Billika. Verheiratet ( w przypadku kobiety) zamężna.
3 października 2011
Jedyne, co mi się udało rozczytać ze strony tytułowej :
"Margareta Naümann"
oraz innym kolorem tuszu "verck. Billik"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.