Maska przeciwgazowa MK-221

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 15
<
>
Co do istnienia maski MK-221 nie mam pewności. Widoczne różnice w porównaniu z maską MK-212 w położeniu zaworów mogą być wynikiem prób, badań lub różnych wersji produkcyjnych. Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się ten problem rozwikłać.
Data dodania: 3 kwietnia 2010
Datowanie przedmiotu: 1969
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 679 razy od 3 kwietnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
21 kwietnia 2020
również posiadam mk-221 ale u mnie komora zaworowa jest złączem gwintowym do góry, czyli odwrotnie. W instrukcji obsługi również rysunek przedstawia maskę z komorą zaworów zwróconą ku górze, więc raczej maski  takie jak Pana były pierwszymi, gdzie eksperymentowano z tym. Również jeśli chodzi o róznice w nazewnictwie (mk-221 i mk-212/1) to wynikają one jedynie z wprowadzenia normy (PN-78/Z-02006/03)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.