OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 83
<
>
Stan magazynowy rok 1945
Data dodania: 3 kwietnia 2010
Datowanie przedmiotu: 1945
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 571 razy od 3 kwietnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
29 sierpnia , edytowany: 1 września
Absolutnie to nie jest saperka US ARMY. Tak jak piszę kolega Kubix044 amerykańska nie ma tych rowków. Z tego co wiem to po wojnie Norwegia i Holandia takie klepała. Amerykańskie zawsze są sygnowane najczęściej producentów AMES, WOOD i rok produkcji. Pierwszej partii saperek M43 zajmowała się także firma American Fork & Hoe Company (sygnatura: A. F. & H. 1943). Produkowane były w latach 1943, 1944, 1945 rok.
29 kwietnia 2013
Czy możesz pokazac sygnowania na saperce bo nie zabardzo wygląda mi na amerykańska ze względu na te rowki na łopacie amerykańskie były "gładkie" wygląda mi na jakiś powojenny wzór.
23 sierpnia 2010
bardzo ładna saperka
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.