Skrzynka na 2 magazynki do działka Flak 2cm.

skrzynka miesciła 2 magazynki zawierające po 20 naboi sygnowana 1939 oraz logiem producenta eha - Reicolit-Presswerk Cuno Heinzelmann-Hasberg, Kunstharzpresserei, Berlin C2

oraz waffenamtem prawdopodobnie WaA300.niestety brak zachowanych "trzymaków" do magazynków ale to niestety rzadko spotykany rarytasik, ciekawi za to cyfra 4 od wewnętrznej strony.na skrzynce dosyć ładny przekrój farb od podkładowej poprzez Apfelgrun? afrika korps, a nawet chyba zimowe kamo miejscami żadna z farb nie wygląda na jakąś wspólczesna wszystko zdaje sie być z epoki.
Data dodania: 5 października 2011
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: cezarmuzeum Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 941 razy od 5 października 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
26 marca 2015
Bo nie jest to skrót ehb tylko eha - Reicolit-Presswerk Cuno Heinzelmann-Hasberg, Kunstharzpresserei, Berlin C2
25 marca 2015
jeżeli ktoś z kolegów jest zainteresowany to chcę sprzedać tą skrzynkę, ( z góry uprzedzam za propozycje, daje 150zł i zabieram, dziękuje, proszę o poważne oferty produkcja wczesnowojenna duży przekrój farb oraz ciekawe oznaczenie wewnątrz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.