Marlene Dietrich Musée du... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Marlene Dietrich Musée du Louvre Bagdad Hollywood

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
160 / 169
<
>
Marlene Dietrich na karcie promocyjnej wielkości współczesnej pocztówki. Na górnym zdjęciu Marlene Dietrich w filmie "Diabeł jest kobietą".Bagdad Hollywood - stowrzenia płomienne Jacka Smitha i ich typy. Figura mityczna nowojorskiego underground 'u lat 60-tych i 70-tych. Jack Smith, nie zaprzestał wypaczania hollywoodzkiego glamour 'u, bawiąc się efektami fetyszystycznymi i parodiowymi. W tym cyklu, seanse kojarzą filmy Smith 'a, w większości niepublikowane z hollywoodzkimi typami lat 30-tych i 40-tych, które stały się ich inspiracją.

W połączeniu z wystawą " Posiąść i zniszczyć - strategie płci w sztuce Zachodu" w muzeum Luwru od 14 kwietnia do 10 lipca.Opracowanie graficzne: Frédéric Balourdet / Musée du Louvre
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 229 razy od 8 października 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.