OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 12
<
>
Już ze dwa lata temu fachowcy mówili, że się zawali. No cóż... nie zawalił się i bawi kolejne rzesze zwiedzających ! :DJak wiele eksponatów i atrakcji w naszym muzeum owiany jest legendą. Jedni mówią że orginalny chram z planu Starej Baśni został rozmontowany, przewieziony i złożony na placyku przed pałacem (wydawać się może, że za pałacem, bo od strony parku, a nie ulicy, ale za czasów Scheiblera wejście główne było od strony parku) inni twierdzą że to replika. Jakby nie było prezentuje się znakomicie i cieszy szczególnie dzieci. A daszek z roku na rok pokrywa się coraz większym mchem, który dodaje mu uroku :)Część z tych kamieni to atrapy z tworzywa, które unieść może nad głowę nawet kilkulatek."Baby" jak mówimy na te dwa małe posągi przed wejściem, zostały w czasie zimy zdewastowane :?Nawiasem w tych szałasach na ostatnim zdjęciu chowamy śmieci i... krowę :D Tak ! Krowę ! :D Otóż dawniej mieliśmy manekina krowy, który ponoć wyglądał jak żywa, niestety dziś wygląda jak stara szmata do podłogi :(EDYT. Szałasy już nie istnieją, zostały w lato zdemontowane i spalone.
Data dodania: 14 kwietnia 2010
Datowanie przedmiotu: 2002 - 2005
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1189 razy od 14 kwietnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
1 listopada 2010
...takich mamy fachowców.....
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.