Les sous-officiers de la... w LÉGION ÉTRANGÈRE w MyViMu.com

Les sous-officiers de la Légion étrangère

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 30
<
>
Odznaka powstała na wniosek majora Jordana prezesa podoficerów Legii Cudzoziemskiej z okazji święta Camerone 2005 roku.Odznaka jest hołdem dla Andre Rosenberga,który wstąpił do Legii w 1939 roku, a od 1944 roku był malarzem Legii Cudzoziemskiej.Jego technika z wyboru jest akwarela, pozwalając mu przedstawić swój ogromny talent jako kolorysta. Jego prace są pokazane w Muzeum Legii Cudzoziemskiej, Muzeum Wojska w Les Invalides w Paryżu, Muzeum Piechoty Montpellier, Musée des de Marine de zespoły Frejus. laureatem wielu nagród artystycznych, Andre Rosenberg był oficerem Legii Honorowej. Zmarł w Paryżu, 14 czerwca 2002 roku.Legionista na odznace jest autorstwa Andre Rosenberga.
Data dodania: 26 kwietnia 2010
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 526 razy od 26 kwietnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.