OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
11 / 22
<
>
Kijew (Kiev) 30. Radziecka odpowiedź na szpiegowskiego Minoxa. Kaseta z nieperforowanym filmem o klatkach 13x17mm. Oczywiście niekompatyblilna z żadnym standardem "zachodnim". Działa ale film trzeba przycinać i ładować ręcznie. Przeładowanie klatki i naciąg migawki odbywa się poprzez "rozciągnięcie" aparatu czyli wysunięcie części wewnętrznej z obudowy.
Data dodania: 28 kwietnia 2010
Datowanie przedmiotu: 1975
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 658 razy od 28 kwietnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
24 maja 2011
Mam dokładnie taki sam - używałem go w latach 80 wykorzystując filmy z kamery Super 8 (film był obustronnie perforowany o szerokości 16mm - rozcinało się go na format 8mm dopiero po naświetleniu i wywołaniu więc idealnie się nadawał). Do dzisiaj przechowuję czb. negatywy a także kolorowe przeźrocza!
Pozdrawiam :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.