Za Rany Złota w III Rzesza w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 22
<
>
Za Rany Złota,w oryginalnym pudełku.Wersja pełna wykonana z tombaku.Sygnowana logo producenta "30"(Am Heumarkt 1,Wien III/40),pudełko sygnowane naklejką"Hauptmunzamt,WIEN III".Sygnatury zgodne.Stan odznaki dobry+ ,stan pudełka dobry.Ustanowiona w marcu 1918 podczas I WW reaktywowana dla Legionu Condor w latach 1936-1939(hełm starego typu ze swastyką).Moja odznaka to model obowiązujący od 1939 ze swastyką na hełmie M35.
Data dodania: 4 lutego 2011
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1554 razy od 4 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
3 marca 2011
Dzięuje za 10 i za inne również,w końcu to nie jest najważniejsze.Ale miło że sie podoba.Pozdro Marek
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 marca 2011
tomek112 myślę że również przydało by się blokowanie nie chcianych osobników - pewnie nie jest to wielki problem techniczny -pozdro
1 marca 2011
Tez daje 10 :P
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 marca 2011
Dołożę 10 aby podnieść wynik:) a co do jawności oceniania, wystarczyło by(już ktoś kiedyś to proponował) aby u każdego kustosza była możliwość zobaczenia średniej wystawionych przez niego ocen.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 marca 2011
witam - super pozycja - jesteś niedościgniony !! kopara mi opadła - ale widzę że jak zwykle znalazł się ktoś kto ci musiał dokopać z oceną - trzeba by zgłosić do Bociana możliwość jawnego oceniana - bo jak znam życie p...... który to zrobił pewnie nie posiada nic lub nie wiele -pozdro
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.