mein kampf w sturmpanzer - zbiory w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 93
<
>
wydanie z roku 1943
Data dodania: 23 maja 2010
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 510 razy od 23 maja 2010
Reklama
Dodaj komentarz
27 czerwca 2010
daje dychę nie za tytuł ani nie też treść ale za stan zachowania oryginału .
25 czerwca 2010
Ile milionów podpisało się pod tymi "bzdurami"?Ile jeszcze się podpisuje i będzie podpisywać...?Ideologia jak każda inna,zawsze będzie mieć swych wyznawców.
25 czerwca 2010
Dla mnie ta książka to takie biadolenie o nie do końca wiadomo czym, ni to traktat polityczny, ni to rozprawa światopoglądowo-historiozoficzna, ni to blog Hitlera w którym wynurza swoje nadęte ego. Kiedy się zaczyna myśleć "to się jednak trzyma kupy, może Hitler nie był takim idiotą?" następuje takie podsumowanie w paru zdaniach, że aż się człowiek uśmiecha. Przeczytałam do połowy, może kiedyś dam radę przebrnąć dalej ;)
25 czerwca 2010
Bardzo dobra książka, ja sam posiadam Mein Kampf z 1940r. Po angielsku, z pierwszej edycji w Stanach Zjednoczonych. Przeczytałem ją i powiem ,że to nie jest książka dla byle kogo. Hitler tak ją napisał by przewrócić wszystkim w głowach, po jej przeczytaniu miałem wrażenie ,że Hitler i Niemcy są najbardziej poszkodowani i tylko walczą za to co im się należy. Trzeba być czujnym!
Pozdrawiam Wiktor
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.