OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 48
<
>
Stara pozłacana łyżka z widocznymi miejscami świecącego się złotka. Łyżka jest dość masywna, jej obecna waga to 63,7 g. Jest cechowana co jest widoczne na ostatnim foto, a wedle mojego oka przed napisem jest mniejszą czcionką wybite 14 KR, co by mogło oznaczać pozłacanie taką próbą złota. Postaram się ją jeszcze oczyścić i zrobić dokładniejsze fotki. Na łyżce widoczny ładny motyw winogronu.Stan zachowania określam na dostateczny -. Jak ktoś z kolegów zna się na takich cackach to proszę o pomoc w dokładniejszym opisie i datowaniu tej łyżki.
Data dodania: 11 czerwca 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Tagi: sztu-ce
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1840 razy od 11 czerwca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.