Ołowiany pocisk typu Breneka w King Muzeum w MyViMu.com

Ołowiany pocisk typu Breneka

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 48
<
>
Ołowiany pocisk typu Breneka widocznym napisem 8W o średnicy i wysokości ok. 18 mm i wadze 32,1g. Jest to pocisk od broni myśliwskiej gładkolufowej. Podstawowym przeznaczeniem pocisków Brenneke jest polowanie na dziki oraz sarny lub inną grubą zwierzynę, pomimo, że ze względu na swoją konstrukcję jest to pocisk stosunkowo mało precyzyjny i stosowany do strzelania na krótkich dystansach (do ok. 40m). Do niemalejącej wśród myśliwych popularności brenek przyczynia się jej wysoki współczynnik TKO (obalający) i przystępna cena.
Data dodania: 17 czerwca 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Tagi: pociski
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1532 razy od 17 czerwca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
7 sierpnia 2010
king.... i DIGITALMEN i ja, baaaaardzo dawno temu napisałem ci co to jest jako pomoc do opisu - ty czasem zaglądasz w powiadomienia ? po co prosisz o ID jak go tak de facto nie chcesz ?

-pozdro-
19 czerwca 2010
http://pl.wikipedia.org/wiki/Breneka
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.