Pieta z Crosia - Włochy w Miniaturowe Figurki Matki Boskiej w MyViMu.com

Pieta z Crosia - Włochy

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
64 / 81
<
>
14-letni Vincenco Fullone 23 Maja 1987 r. w godzinach popołudniowych odwiedził opuszczoną i zaniedbaną kaplicę. Zbliżywszy się do figury Matki Bożej Bolesnej ujrzał oblicze Maryi zalane łzami. Mimo że wycierał je, łzy płynęły nadal. W następnych dniach powraca z kolegami i wszyscy widzą łzy. 25 maja Vincenzo usłyszał życzenie Matki Bożej, by jutro przybył tu z koleżanką Anną Biasi. Następnego dnia Maryja wyraża następne życzenie: "Mam pragnienie. Chcę je zaspokoić. Idźcie do pobliskiego źródła". Vincenzo i 13-letnia Anna przynoszą wodę i powtarzają tę czynność w następnych dniach, ale Maryja mówi: "Pragnę miłości, nie wody". Zaleca im modlitwę i post.
Data dodania: 5 lutego 2011
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 432 razy od 5 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.