Pistolet P08 LUGER Parabellum z 1917

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
15 / 25
<
>
P08 Parabellum – pistolet samopowtarzalny konstrukcji niemieckiej z okresu przed I wojną światową. Potocznie nazywany też Luger od nazwiska konstruktora. W armii niemieckiej zastąpił Reichsrevolver.Egzemplarz ze zdjęcia przepolerowany,we wtórnej oksydzie, bez śladów korozji.Broń wyprodukowana w 1917 roku, posiada pruskie znaki kontroli wojskowo-skarbowej.Okładki i magazynek współczesne.Broń przedstawiona na zdjęciach jest Pozbawiona Cech Użytkowych i posiada Certyfikat CLK.Cena z podatkiem VAT: 2750,00 PLNEksponaty można obejrzeć w Warszawie na ul.Okopowej 23 w godz. 11-19
Data dodania: 7 listopada 2011
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1395 razy od 7 listopada 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.