W Służbie Narodu - srebrna w Muzeum Juranda w MyViMu.com

W Służbie Narodu - srebrna

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 15
<
>
Srebrna odznaka W Służbie Narodu - drugi stopień trzystopniowego odznaczenia resortowego z okresu PRL ustanowionego uchwałą Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 1974 roku,nadawanego funkcjonariuszom Milicji Obywatelskiej,członkom Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej i innym funkcjonariuszom jednostek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.Jego nadawanie zakńczono w listopadzie 1990 roku. Prezentowany egzemplarz został nadany przez Ministra Spraw Wewnętrznych w 1986 roku.Pamiątka po zmarłym teściu.  
Data dodania: 9 listopada 2011
Datowanie przedmiotu: 1986
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: Jendrula43 Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 248 razy od 9 listopada 2011
Reklama
W tym muzeum wyłączono możliwość komentowania eksponatów.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.