Plakietka - "POLSKIE BITWY 1978"

Duże zdjęcie Plakietka - "POLSKIE BITWY 1978"
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
21 / 40
<
>
Rajd wielodniowy - 1978 rok.

Ten rajd to dowód na starzenie się. Po rajdach sportowych przyszła kolej na spokojniejsze - turystyczne. Bo "Polskie Bitwy" to rajd turystyczny polegający na odwiedzaniu miejscowości w pobliżu których na przestrzeni wieków odbywały się bitwy. Trzeba było poświadczyć pobyt w tej miejscowości uzyskując odcisk pieczątki na poczcie, w urzędzie gminnym, w sklepie, MO, u księdza w parafii itp. Potem należało przygotować pracę w rodzaju albumu z opisem miejscowości, bitwy, ewentualnie z rysunkami, zdjęciami itp. O ile pamiętam, to otrzymałem wyróżnienie. Gdzieś mam to swoje "dzieło", jak znajdę to dołączę do kolekcji.Wymiary:45 x 80 mm.
Data dodania: 15 listopada 2011
Datowanie przedmiotu: 1978
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 584 razy od 15 listopada 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.