Porcelana apteczna w Porcelanki,butelki,szyldy,kufle,i ....... w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
144 / 238
<
>
wszelkiego rodzju pojemniczków na maści farby zawsze było sporo oto kilka z nichco do pierwszej buteleczki: Odol był pierwszym szeroko uznanym środkiem antyseptycznym produkowanym od 1893 przez Karla Lingera w Szwajcarii.Produkowany w rozpuszczalnych tabletkach służył do płukania jamy ustnej,wzmacniając zęby i dziąsła,usuwał kamień nazębny. Istnieje do dziś lecz w formie gotowego już płynu do użycia.http://www.odkrywca.pl/szklana-buteleczka-,608050.html#608050
Data dodania: 16 listopada 2011
Datowanie przedmiotu: 1925
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: gieorgijewski sturmpanzer73 Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 360 razy od 16 listopada 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.