Janpol Color w Veritas temporis filia est w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
15 / 22
<
>
Moje marzenie z lat 70-ych. Obiektyw z przysłonami kolorowymi do powiększalnika ( naświetlanie kolorowych zdjęć). Optyka "dyskusyjna". Może to zależy od egzemplarza. Mój sprawował się świetnie. Całość jak na TAMTE czasy, doskonała. Solidna ciężka obudowa, doskonale dobrane filtry koloru z precyzyjną podziałką na pokrętłach, przysłona 5,6-16, ogniskowa 80mm. Producent PZO - ich PATENT. Mocowanie M-42.
Data dodania: 22 listopada 2011
Datowanie przedmiotu: 1975
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 520 razy od 22 listopada 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny
22 listopada 2011
Miło zobaczyć, fajnie że wracasz - to świetny polski wynalazek. Niezwykle precyzyjny w nastawach i zgodzę się, iż optyka zależała od egzemplarza. Fajny... dawno nie widziany :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.