KTO TO JEST (identyfikacja) Tajemniczy Gość ?????

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
32 / 115
<
>
Czy ktoś może kojarzy tego pana ? Za wszelkie sugestie serdecznie dziękuję.Pocztówkę nabyłam z uwagi na ciekawy motyw roślinny i fauna porzytwierdzonego do prawego narożnika, jako że interesują mnie także tematy fantastyczne na pocztówkach. Zagadkowa parka tak się na mnie gapiła, że wymiękłam .... i mam teraz problem. Panocek przywodzi mi na myśl trochę Lwa Tołstoja ale są też pewne różnice. Polityk to pewnie nie był, ale może artysta lub naukowiec. Możliwe też, że kartka to prywatna inicjatywa i widoczne tu osobistości już nigdy nie odzyskają swoich imion.Kartka przyleciała z Estonii (ale może być także rosyjska ) z lat ok. 1905-1910.Za pomoc dziękuję
Data dodania: 10 lutego 2011
Datowanie przedmiotu: 1910
Miejsce pochodzenia: Estonia
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 482 razy od 10 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
10 lutego 2011
Pierwsze skojarzenie - Lew Tołstoj.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.