Za zasługi dla transportu PRL w sturmpanzer - zbiory w MyViMu.com

Za zasługi dla transportu PRL

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
76 / 218
<
>
Ustanowiono dnia: 10 września 1976r.Ustanowiona uchwałą Rady Ministrów jako zaszczytne wyróżnienie nadawane pracownikom transportu drogowego; kolejowego, lotniczego i wodnego .Odznaką jest trzy stopniowa [złota, srebrna, brązowa]. Odznakę stanowi medal w kształcie krążka o średnicy 34mm, brązowy, srebrzony-oksydowany lub złocony w zależności od stopnia. Na awersie znajduje się kontur granic PRL z wytłoczonym nań pięciowierszowym napisem ZA / ZASŁUGI / DLA / TRANSPORTU / PRL. Na rewersie wytłoczony jest centralnie w płaszczyźnie wklęsłej napis POLSKA / RZECZPOSPOLITA / LUDOWA:
Data dodania: 16 grudnia 2011
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 227 razy od 16 grudnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.