brevet HOT w béret vert w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 7
<
>
Odznaka, patent strzelca-operatora HOT.

HOT - przeciwpancerny pocisk kierowany, średniego zasięgu (do 4000m). Produkowany od 1978 roku przez francusko-niemieckie konsorcjum Euromissile. Pocisk przechodził liczne modyfikacje. W 1986, HOT-2, został wyposażony w większą głowicę bojową i zwiększono jego zasięg. W 1997, HOT-3, otrzymał podwójny ładunek HEAT i system antyzakłóceniowy. W tym samym roku HOT stał się głównym uzbrojeniem śmigłowca PAH-2 TIGER (we Francji). Do tej pory, uznawany przez specjalistów za jeden z lepszych pocisków przeciwpancernych w swojej klasie.producent: ARTHUS-BERTRAND, Paris

nr hom. GS 86
Data dodania: 19 grudnia 2011
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 244 razy od 19 grudnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.