Guzik ozdobny cywilny (2)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 143
<
>
Guzik cywilny o średnicy 23 mm.zakupiony na targu.Połączenie motywu celtyckiego z "kwiatkiem",lata 80-90 XX wieku.Materiał z którego został wykonany to ZnAl lub podobne,np.brązal - brązowiony odlew ciśnieniowy z formy trójdzielnej.
Data dodania: 9 lipca 2010
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: gieorgijewski Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 682 razy od 9 lipca 2010
Reklama
W tym muzeum wyłączono możliwość komentowania eksponatów.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.