Butelki różnego typu

Duże zdjęcie Butelki różnego typu
Buteleczki na różnego typu zawartość od alkoholu po medykamenty.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 649 razy od 27 grudnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
28 grudnia 2011
eh, czego tam nie ma hehe, no i nie tylko w barku :) http://myvimu.com/profile/1707/26864#c - tu widać część kolekcji. Czasem zdarza się że wynajmuję je do filmów przy okazji wynajmu pojazdów z kolekcji.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 grudnia 2011
a także fragment drutu kolczastego....i...i...i wszystko w jednym barku ? siedzem jak na szpilkach......to w rzeczy samej, jak piszesz , rekwizyty teatralne, ...niezłą sztukę można nakręcić...taki wybór...
27 grudnia 2011
spokojnie, ja o nich wspomnę, w swoim czasie :) oczywiście znajdą swoje miejsce w wirtualnym muzeum, ale na chwilę obecną staram sie zgromadzić jakieś informacje na temat tych przedmiotów, żebym mógł coś wpisać w opisie. Ze zdjecia można wywnioskować, że w wirtualnej kolekcji pojawią się ostroga, naszywka kanadyjska, lotka stalilizująca lot pocisku do granatnika i wiele innych.:) zapraszam do uważnego śledzeia pojawiających sie eksponatów:)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
27 grudnia 2011
....że o innych bezimiennych rekwizytach nie wspomnę...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.