Mosin-Nagant wz.1891/30 (1939) w Świątynia Wiktora w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
160 / 161
<
>
Kolejny już Mosin tym razem kupiłem od kolegi bardzo tanio. Zdjęcia przedstawiają jak wygląda teraz, to stan, w którym go dostałem. Jak widać zamek już chwyta rdza i jest cały dobrudzony smarem i prochem. Brakuje muszki i wyciora. Poprzedni właściciel coś kombinował z kolba. Wnętrze lufy lekko przyrdzewiałe. A po wystrzale łuska zostaje w komorze nabojowej co mnie martwi i muszę coś z tym zrobić. Czeka mnie duży remont. Będę wrzucał zdjęcia w trakcie pracy i ostateczny wygląd. Jak macie jakieś pytania czy sugestie to proszę się nie krępować [img]Zdjęcie #3: Rozebrany zamek gotowy to czyszczenia. przetarłem go szmatką ,żeby pozbyć się mazi.Zdjęcie #4: Komora nabojowa.Zdjęcie #5: Zamek bo czyszczeniu
Data dodania: 27 grudnia 2011
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1301 razy od 27 grudnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
16 stycznia 2012
Zgadza się, zajęło mi to kilka dni,żeby go rozebrać , wyczyścić i wypolerować. z lufą muszę jeszcze robić ale generalnie wygląda na bezpięczną do strzelania
16 stycznia 2012
czyli obie prawdobodobne przyzcyny naraz, i obie zneutralizowane
16 stycznia 2012
obydwa:) mechanizm nie łapał a łuska nie chciała wyjść później. Teraz już wszystko w porządku, wymieniłem wadliwą część a lufa juz przeczyszczona.
16 stycznia 2012
luska sie klinuje w komorze, czy mechanizm nie lapie?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.