Compagnie d’éclairage et d’appui du 2e R.E.I. typ3

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
47 / 64
<
>
Odznaka kompani CEA (kompania wsparcia) 2-go regimentu Piechoty Legii Cudzoziemskiej z siedzibą w Nîmes w skład której wchodzą sekcje informacji i oświetlenia (SER), anti-tank (SAC), ciężkie moździerze (SML) i obrony przeciwlotniczej ( SADA).Kompania CEA bierze udział w większości działań bojowych regimentu poza terenem Francji i jest jedną z najlepszych kompanii bojowych tej jednostki.Pierwsze wydanie tej odznaki w 1984 roku przez firmę FRAISSE 257 odznak,drugie wydanie w 1986 roku 239 egzemplarzy w tym numerowanych 60 szt.W 1991 roku ostatnia seria wydana przez firmę Balme 300szt.Odznaka z pierwszej serii.
Data dodania: 14 lutego 2011
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Dobry
Producent: FRAISSE
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 447 razy od 14 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.