"Stara Prochownia" - budynek A - ogólnie

Duże zdjęcie "Stara Prochownia" - budynek A - ogólnie
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 100
<
>
Jeden z kilku budynków z obiektu "Stara Prochownia", który nazwaliśmy budynkiem A.Na kolejnych zdjęciach zaprezentujemy napisy wyryte jakimś ostrym narzędziem na cegłach tego budyneczku.Niestety od kilku lat teren ten nie jest już wykorzystywany przez wojsko i dlatego jest ogólnie dostępny. Ta sytuacja sprawia, że wszystkie budynki na tym terenie szybko ulegają dewastacji. Prawdopodobnie za kilka lat większość tych budynków obróci się w całkowitą ruinę. Już dzisiaj w niewiadomy sposób zniknęła blacha pokrywająca dachy tych budowli. Powoli zaczynają znikać ponad stuletnie krokwie i deski z konstrukcji dachowej.Przez ponad sto lat budynek ten służył różnym wojskom, a jego ściany stały się swoistego rodzaju pamiętnikiem, "księgą gości" dla żołnierzy pełniących służbę na obiekcie "Stara Prochownia".Zapraszamy do "wczytania się" w tą ponad stuletnią "księgę".Zdjęcia wykonano 24 i 25 kwietnia 2010 roku.Podziękowania dla KK za udostępnienie odpowiedniej klasy sprzętu fotograficznego, który umożliwił realizację tego projektu.UWAGA:

Jeśli chciałbyś zobaczyć któreś zdjęcie w dużo lepszej jakości to napisz do nas maila na adres: sala_216@wp.pl
Data dodania: 25 lipca 2010
Datowanie przedmiotu: 1891 - 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 307 razy od 25 lipca 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.