Hotel Sahara Las Vegas Nevada USA Postcard

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 22
<
>
Legendarny hotel Sahara, istniejący w Las Vegas od 1952 roku został bardzo boleśnie dotknięty ostatnim kryzysem gospodarczym, w czego wyniku zamknął swe podwoje w 2011 roku.

W hotelu tym koncertowało wiele znanych gwiazd, także Marlene Dietrich wielokrotnie swoją obecnością zaszczyciła to miejsce w latach 1950-tych : http://myvimu.com/exhibit/15187817-marlene-dietrich-las-vegas-sahara-hotel-pocztowka

Na rewersie kartki:
Garden of Allah
Hotel Sahara, Las Vegas, Nevada
Umiejscowiony niczym królewski klejnot na 20 akrach, wśród trawy i kwiatów, największy w Las Vegas basen z regulowaną temperaturą zapewnia długie chwile relaksu i zabawy w zdrowym słońcu Nevady. Nowa jakość wypocznku.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 327 razy od 5 stycznia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.