Piękny guzik herbowy w King Muzeum w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
11 / 12
<
>
Piękny pozłacany guzik herbowy o średnicy 29 mm. Jest to moje trofeum , lecz przekazane do zbiorów znajomego. Stan zachowania określam na dobry ++. Korona siedmiopałkowa - baron, na guziku znajduje sie jedna z odmian herbu OGOŃCZYK na rewersie informacja o lepszej jakości. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ogo%C5%84czyk_%28herb_szlachecki%29 http://www.pugoviza.ru/files/images/cl_bt/king_pol/b_cbogo21.jpg http://www.pugoviza.ru/files/class_butt_cat.shtml?d=29&n=king_pol&nreg=&gr=&fn=king_pol (29 strona)
Data dodania: 19 sierpnia 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: Rosforek Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 501 razy od 19 sierpnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.