OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
97 / 497
<
>
Finlandia.1960.Zn nr Mi 515.Herby 6 nowych miast :Hyvinkaa,Kouvala,Riihimaki,Rovaniemi,Salo i Seinajoki.Hyvinkää (szw. Hyvinge) – miasto w Finlandii, w prowincji Finlandia Południowa, położone 59 km na północ od HelsinekKouvola – miasto i gmina w południowo-wschodniej Finlandii, nad rzeką Kymi.

Na mapach: 60°44′N 24°46′E / 60.733, 24.767 (pokaż mapę)

Riihimäki – miasto w Finlandii w prowincji Finlandia Południowa.

Rovaniemi (lap. Roavenjarga) – miasto w północnej Finlandii, u ujścia rzeki Ounas do Kemi, kilka kilometrów na południe od północnego koła podbiegunowego (współrzędne geograficzne 66°30'N - 25°42'E).Salo – miasto w Finlandii w prowincji Finlandia Zachodia.Seinäjoki – miasto w Finlandii, w prowincji Finlandia Zachodnia.
Data dodania: 13 stycznia 2012
Datowanie przedmiotu: 1960
Miejsce pochodzenia: Finlandia
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 294 razy od 13 stycznia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.