Super Cars w Muzeum Kalendarzyków Kieszonkowych w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 26
<
>
Kalendarzyki z napisem "SUPER CARS 2010" mają zaokrąglone rogi, są przyozdobione brokatem, posiadają rameczkę. Pierwszy kalendarzyk na ostatniej karcie to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kalendarzyk z Morskiego Oka w Tatrach. Jest to realistyczne zdjęcie bez dodatków. Wszystkie kalendarzyki są na pełen rok.
Data dodania: 12 września 2010
Datowanie przedmiotu: 2010
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 244 razy od 12 września 2010
Reklama
Dodaj komentarz
13 września 2010
Przechowuję je w albumach do zdjęć, właśnie na takich kartach, jak na zdjęciu (po 2 kalendarzyki wchodzą w kieszonkę). Używam albumów na 200 zdj, więc w jendym albumie mieści się ok. 400 kalendarzyków, bo czasami zdarza się, że kalendarzyk jest większy i do kieszonki wchodzi tylko jeden. Ponadto prowadzę spis wszystkich kalendarzyków na komputerze. Każdy kalendarzyk ma miejsce w albumie na dany rok, posiada swój numer i jest opisany :)
Starszy kustosz
13 września 2010
O kurcze, 18 tysięcy kalendarzyków to jest prawie cały wagon kolejowy. Czy możesz zdradzić jak je przechowujesz i jak się orientujesz co już masz o czego jeszcze nie masz? Podziwiam.
13 września 2010
Ponieważ mam do czynienia z kobietą postaram się być kulturalny, jeśli mi nie wyjdzie to proszę to zrzucić na karb tremy:))
Szanowana Dago, czy mogłabyś zamieszczać swoje kalendarzyki pojedynczo, ewentualnie po dwa na raz? Chętnie obejrzałbym też drugą stronę. Zainteresowało mnie dlaczego Twoje kalendarzyki mają ukryte dwa narożniki, podejrzewam, że ma to związek z prezentacją lub przechowywaniem zbiorów. Jeszcze jedna prośba, czy mogłabyś zróżnicować i doprecyzować opisy pod swoimi eksponatami?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.