OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 22
<
>
Baretki: – Médaille d'Outre-Mer – z klamrą TCHAD – Médaille de la Défense nationale (Złoty) – z klamrami: LÉGION ÉTRANGÈRE; TROUPES AÉROPORTÉES i MISSIONS D'ASSISTANCE EXTÉRIEURE – Médaille de reconnaissance de la Nation – z klamrą OPÉRATIONS EXTÉRIEURES – Médaille commémorative française – z klamrami: EX-YOUGOSLAVIE i AFGHANISTAN – Medal NATO za misje w byłej Jugosławii – Medal NATO za misję w Kosowie – Medal NATO (Non-Article 5) za misję na Bałkanach – Medal NATO za misję w Afganistanie (ISAF)
Data dodania: 21 stycznia 2012
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: mboro Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 758 razy od 21 stycznia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.