Studzienki w Muzeum uzytkownika sart w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 4
<
>
Data dodania: 18 września 2010
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 201 razy od 18 września 2010
Reklama
Dodaj komentarz
27 września 2010
a takie piękne studzienki...!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 września 2010
odpowiadam
tego muzeum nie ma
a kolekcja - jest złudzeniem...
http://myvimu.com/collection/1704
po prostu bug...
27 września 2010
KONKURS:
W polu: "Informacja o eksponacie" nie ma żadnego zapisu do którego muzeum należy ta kolekcja. Próbowałem na różne sposoby dojść do tej informacji, ale bez rezultatu. Ponieważ chciałbym zobaczyć resztę kolekcji i eksponatów dlatego ogłaszam konkurs na to kto pierwszy (oprócz sarta) wyśledzi to muzeum. Czas start :))
Starszy kustosz
24 września 2010
Ja też się nie zgadzam z Petro. Ważne jest to co napisał Rumcajs, ale ważny jest też klucz o czym kiedyś wspominał Gieorgijewski. Jeśli mamy jakiś klucz wokół którego budujemy swoją kolekcję to wszystko jest w porządku. Od kiedy jak zobaczyłem studzienkę kanalizacyjną na którymś z muzeów to zacząłem je dostrzegać i okazało się, że obok moje domu jest bardzo zdobna studzienka z herbem Szprotawy. Popieram kolekcję.
24 września 2010
No i jestem bezmózgiem...Petro nie ma racji...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 września 2010
Czytajmy ze zrozumieniem....czasem ? na końcu zdania zmienia sens wypowiedzi, z którą się zresztą nie zgadzam.
24 września 2010
Miło mi,że nie tylko na mnie elblążanie patrzą dziwnym wzrokiem,gdy z telef. lub aparatem latam między samochodami...Petro i Rumcajs dobrze mówią.Oby tak dalej!!!Lecz opisz eksponaty...Pozdrawiam!
24 września 2010
Ja też uważam, że fajne masz te eksponaty, a gdybyś nie wiedział po co jest ta strona założona, to ja Ci to wyjaśnię. Strona istnieje po to żeby ocalić pewne rzeczy od zapomnienia lub całkowitego zniszczenia (patrz cegły w którymś muzeum, czy bunkry w innym lub system wentylacji w jeszcze innym), pokazać innym piękno "pogardzanych eksponatów" (guziki, plomby), zaprezentować kunszt twórców niektórych dzieł (chociażby ikony) itd. itd. Myślę, że Twoje eksponaty mieszczą się w ramach tego muzeum.
18 września 2010
Fajne masz eksponaty w tym swoim muzeum, musiałeś długo zbierać... wiesz po co jest ta strona założona?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.