Zestaw Fotosnajpera

Duże zdjęcie Zestaw Fotosnajpera
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
56 / 118
<
>
Wsparcie rządowe najpierw dla agentów potrzebujących stabilnego narzędzia pracy zaowocowało wyprodukowaniem przez ZSRR zestawu FS-12. Kolba jak z wersji kałasznikowa składana wraz z leżem pozwalała dokręcić obiektyw >Tair< o ogniskowej 300mm i przysłonie f4 o niezwykłej jakości ostrzenia. Spust nie służył oczywiście do ozdoby. Wyzwalał migawkę aparatu Zenit 122. W zestawie był także komplet filtrów oraz solidny futerał. Tutaj w miejsce aparatu dokręcona jest opcjonalna lunetka, produkt niszowy dla tego systemu, gdyż służył jedynie długotrwałym obserwacjom, gdzie niedyskretny obserwujący natychmiast także dawał się zaobserwować. Nad Biebrzą i wszędzie w byłym Bloku Wschodnim dzielnie służył ptakolubom i fotoreporterom. W Suchej Barci nadal spełnia swoją rolę.
Data dodania: 21 września 2010
Datowanie przedmiotu: 1937 - 2010
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 699 razy od 21 września 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
22 września 2010
ooo,to było marzenie...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.