Bagnet kanadyjski No. 4 MK. II w Kolekcja Fish'a w MyViMu.com

Bagnet kanadyjski No. 4 MK. II

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
15 / 52
<
>
Bagnet do karabinu Lee-Enfield produkcji kanadyjskiej (The Crown Corporation Small Arms Ltd., Long Branch, Ontario, Canada). W tych zakładach produkowano ten model w latach 1942-44, wyprodukowano ok. 910000 sztuk. Wersja No.4 Mk II wprowadzona była 13 lutego 1941 roku.
Data dodania: 22 września 2010
Datowanie przedmiotu: 1942 - 1944
Miejsce pochodzenia: Kanada
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 638 razy od 22 września 2010
Reklama
Dodaj komentarz
23 września 2010
Nie, żabki były parciane. Tu masz kilka modeli tych żabek http://www.karkeeweb.com/patterns/1937/1937_bayonet_frogs.html
23 września 2010
Czy zabka do tego bagnetu nie byla plastikowa? Zolnierze zakladali te bagnety na kawalek "kija" i wsuwali do buta, jak byla potrzeba jego uzycia to mieli pod reka :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.