2 ŻUBR w Muzeum użytkownika Florentyna w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 449
<
>
Otwieracz reklamujący piwo ŻUBR

"Po Żubra warto wyjść"Żubr – marka jasnego pasteryzowanego piwa warzonego na bazie słodu jęczmiennego przez koncern Kompanię Piwowarską SA. Zawiera 12,1% (wag) ekstraktu oraz 6,0% (obj.) alkoholu[1]. Marka została wypromowana w całym kraju przez Kompanię Piwowarską na bazie produktu przejętego w 2003 roku wraz z białostockim Browarem Dojlidy, którego Żubr był produktem flagowym. Na butelce przedstawiony jest rok 1768. Piwo jest produkowane w Białymstoku, Poznaniu i w Tychach.Udział w polskim rynku piwa w 2003 roku wynosił: 0,2%[2]. Udział w polskim rynku piwa w 2009 roku wynosi: 13%[3].
Data dodania: 19 października 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 501 razy od 19 października 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.