Deutsch Italienische Feldzugmedaille

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
24 / 29
<
>
Medal w ładnym stanie choć wstążka wyblakła szczególnie zielony pas podejrzewam że winą za to jest długie narażenie na promienie UV.Medal włoski nadawany również żołnierzom niemieckim do 03.29.1944. Po czym został zakazany z powodu przejścia włoch na aliancka stronę.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 804 razy od 11 lutego 2012
Reklama
Dodaj komentarz
11 lutego 2012
W sposób jaki blaknie wskazuje na szybką degradacje przez promienie UV .Ale kolega słusznie zauważył pewnie to jest wina barwnika na 90 % użyli jakiegoś naturalnego które są z reguły mniej trwałe.
11 lutego 2012
Coś musieli zrobić z tym zielonym kolorem-może jakiś słabszy barwnik został użyty?Na moim też ten pasek jest wyblakły a z tych egzemplarzy które miałem okazję widzieć dosłownie na kilku sztukach kolor był w miarę żywy.Nie jest to winą promieni UV-wtedy inne kolory tez by wyblakły.
Pozdrawiam
N.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.