1901 Lina CAVALIERI OPERA pierwsze gwiazdy

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
86 / 173
<
>
Cudowna Lina Cavalieri na niepodpisanej pocztówce umknęła uwadze wielu osób, ale nie mnie. Artystka ma na szyi wspaniały pozłacany wisor.....Pocztówka adresowana z Louvain do Brukseli w roku 1901.Uwaga! - za chwilę przeczytasz SMS-a sprzed 100 lat !!! Oto on:"Droga Sisine,

Czy możemy Cię oczekiwać w niedzielę? Napisz do nas szybko kilka słów aby nam podać godzinę Twego przybycia. Jeanne nie miała czasu napisać do Ciebie. Sisine, do zobaczenia w niedzielę. Serdeczne pozdrowienia od wszystkich przyjaciół z Louvain. Maria"
Data dodania: 25 lutego 2011
Datowanie przedmiotu: 1901
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Dobry
Data na stemplu: 28 marca 1901
Kraj wydania: Francja
Numer seryjny: 231
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 709 razy od 25 lutego 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.