Pudełko po amunicji do... w Sturmgewehr! Od M.Kb.42 do MP45 w MyViMu.com

Pudełko po amunicji do M.Kb.42(H)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 5
<
>
Rzadki fant, sporadycznie pojawiający się w obiegu. Pudełka po amunicji do M.Kb42(H) na 20 nabojów 7,92x33 kurz. Znalezisko spod Leningradu, udało mi się zdobyć 6 opakowań (ostatnia, zbiorcza fotka) plus jako gratis dostałem szczątki 'metki' (fot nr 2) ze zbiorczego opakowania - większego kartonu w którym było 20 pudełek.Na czwartym zdjęciu widoczne bicie producenta 'ftf' (Vereinigte Cartonnagenfabriken Meyer u. Co., Magdeburg) i datę '1942'. Co ciekawe, pudełko ma już doklejoną informację (3 zdjęcie), że zmieniła się nazwa amunicji z 'Maschinenkarabiner-Patrone S' na 'Pistolen-Patrone 43 m.E.'
Data dodania: 14 lutego 2012
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 707 razy od 14 lutego 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.