Marlene Dietrich papierosy... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Marlene Dietrich papierosy Macedonia foto

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 169
<
>
"Wizerunki najsłynniejszych obecnych artystów filmowych znajdziecie w paczkach papierosów MACEDONIA" ...niewielkie zdjęcia wydawane były przez firmy na całym świecie i służyły promocji produktów tytoniowych i spożywczych...tematyka nie ograniczała się do gwiazd ekranu, na tych niewielkich "kartach papierosowych' można było znaleźć np. ptaki, zwierzęta, sceny historyczne, ubiory, dziewczęta, sceny z bajek, rośliny ....etc.

Karty były bardzo popularne przed wojną i do dzisiaj zachowały się znaczne zbiory tych śliczności, które dostępne są w bardzo przyzwoitych cenach. Niektóre karty jednak z uwagi na tematykę i rzadkość osiągają zawrotne ceny - szczególnie wśród fanów baseballu za oceanem...i tak np. karteczka z wizerunkiem Honus Wagner'a o wymiarach zbliżonych do pudełka zapałek sprzedana została w 2007 roku za sumę 2,3 miliona dolarów....to absolutny rekord dla "okazu" tego rodzaju.... na szczęście prezentowane tu zdjęcie Marleny było nieco tańsze i udało się je nabyć za niecałe 2 zł ...
Data dodania: 1 listopada 2010
Datowanie przedmiotu: 1931 - 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Numer seryjny: 51
Data i sposób nabycia: aukcja
Kraj wydania: Niemcy
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 518 razy od 1 listopada 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.